O firmie

Zespół Wspólnot Mieszkaniowych ,,MBM” powstał na bazie Zespołu Wspólnot Mieszkaniowych Wojskowej Agencji Mieszkaniowej w Kielcach i działa nieprzerwanie od 2004 roku. Zarządzamy różnego rodzaju nieruchomościami m.in na terenie miast: Kielce, Sandomierz, Busko-Zdrój, Chęciny, Małogoszcz, Opoczno i wielu innych.
Nasz zespół to szereg licencjonowanych zarządców nieruchomości, inżynierów budownictwa, jak również specjalistów z uprawnieniami w zakresie ciepłownictwa i gazownictwa, oraz wykwalifikowanych księgowych i administratorów budynków. Nasi pracownicy posiadają ogromne doświadczenie w pracy na swoich stanowiskach.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości problematyki związanej z zarządzaniem nieruchomościami, jesteśmy w stanie w pełni zadowolić naszych klientów. Działamy na najwyższym poziomie, a najlepszym dowodem tego jest zadowolenie naszych klientów oraz wysokie lokaty zajmowane w branżowych plebiscytach.

Nasze cele


Pracujemy aktywnie i stale rozwijamy się dla Państwa. Zadowolenie i spokój tych, którzy nam zaufali od lat jest naszym nieodzownym priorytetem.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszej firmy, a w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z nami.

Kontakt